Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

נמצאו 13 תוצאות עבור חיפוש התג : תיקון אייפונים

תיקון אייפון

תיקון אייפון - המעבדה המקצועית של NextDor מציעה ללקוחותיה שירות VIP לתיקון האייפון שלךמהיום תוכלו להתקשר 24 שעות ולהזמין שרות שליחים עד בית הלקוח.משימתנו היא לתקן את מכשיר האייפון שלכם במהירות במקצועיות.אנו יודעים שהמכשיר... (קרא עוד...)

מחירון תיקון אייפונים

כל טלפון סלולרי שנכנס למעבדה יעבור בדיקת חינםלאחר בדיקת המכשיר תקבלו הצעת מחיר של עלות תיקון ואם תאשרו אותה, יבוצע התיקון במקום. חברת הדור הבא מספקת שירותי מעבדה ותיקונים לאייפון ולכל מכשירי הסלולר במקום, לכן אין... (קרא עוד...)

מעבדה לתיקון פלאפונים

חברת הדור הבא מתמחה בתיקונים של מכשירים סלולרים.אנו בחברת הדור הבא מבצעים בדיקה לכל מכשיר ללא עלות ומתקנים את כל סוגי המכשירים במחרים הנמוכים ביותר.חברת הדור הבא תמצא לכם פיתרון גם לבעיות התוכנה ועידכוני התוכנה.בנוסף... (קרא עוד...)

תיקון אייפד

תיקון אייפד - דרוש מגע זהב נישא על גלי היסטריית האייפון, הציג סטיב ג'ובס המנוח את הדור הבא של מחשבי כף היד-האייפד. מדובר על מחשב לוח, די מוגבל, יש לציין, כמיטב המסורת של חברת אפל הסגפנית שלא אוהבת להעניק מרחב פעולה לתוכנות... (קרא עוד...)

מעבדה לתיקון סלולארים

מעבדה לתיקון סלולארים - חדר מיון רועש במיוחד במהלך חיים נורמטיבי וסדיר, נתקל אדם במאות פעמים של הפסקות חשמל, של ניתוק כבל רשת האינטרנט, של תקלות ברמזורים ובכלל, באלפי תקלות, טעויות טכניות וניתוקים לא מחויבי המציאות... (קרא עוד...)

אודות הדור הבא - מעבדת אייפון בחולון

  חברת הדור הבא הוקמה ע"י דור לקס המתמחה מזה שלוש שנים בתחום אמצעי התקשורת בכלל ובתיקון מכשירים סלולרים בפרט. הדור הבא מתקנת ומאבזרת את כל סוגי המכשירים הסלולרים ומתמחה בעיקר במכשיר הסלולרי המוכר והנמכר ביותר... (קרא עוד...)

מעבדת אייפון מי יציל את האייפון שלי לכל מכשיר

מעבדת אייפו ן - מי יציל את האייפון שלי? לכל מכשיר סלולארי סטנדרטי, הנרכש במסגרת אחת מחברות הסלולר הגדולות והקטנות יותר, צמודה האופציה לרכישת ביטוח שמטרתו, כמובן, להבטיח את פעולתו התקינה והמסודרת של המכשיר, גם במקרה של... (קרא עוד...)

מסך לאייפון

מסך לאייפון - הצג האפל של האייפון בעבר היינו בוחנים את טיב המכשיר הסלולארי שלנו בעזרת וידוא איכות השמע והרמקולים, כי המטרה הייתה, בסופו של דבר, לשמוע ולהשמיע לצד שני שאינו נמצא בקרבתנו. עם הזמן, השכלולים והשדרוגים... (קרא עוד...)

איך לתקן אייפון

איך לתקן אייפון - צעד קטן לאדם, צעד ענק למכשיר ככה פתאום, ללא אזהרה וללא התרעה מוקדמת, האייפון המשוכלל והיקר שלכם כבה ונאלם דום, המסך שלו נשבר או שהסוללה לא מתפקדת. בכל מקרה מדובר על מצב לא נעים ודי מעצבן, במיוחד לאור... (קרא עוד...)

אודות הדור הבא - מעבדת אייפון בחולון

חברת ה"דור הבא" הוקמה למתן שירותים מקצועיים בתחום האייפון, מוצרי אפל ומוצרי תקשורת שונים.בנוסף חברת ה"דור הבא" מייבא בעצמה מהיצרן את כל החלקים והאביזרים למוצרי התקשורת, בכדי שאתה, הלקוח תוכל לזכות במחיר ואיכות ללא... (קרא עוד...)

הכל על אייפון לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם

הכל על אייפון - לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם אוהבים לשים דברים חשובים בתוך קונטקסט של זמן, שעה ומקום. כולם, לדוגמא, זוכרים מתי נולד הילד שלהם, מתי קיימו יחסי מין בפעם הראשונה, מתי התחתנו. ההנחה הזו לא נכונה רק לגבי דברים... (קרא עוד...)

כתבו לנו

הדור הבא - מעבדת אייפון בחולוןיהושע רבינוביץ 58, חולוןקריית בן-גוריון - בתוך דרגת סנטר050-845-6855אימייל: nextdor3@gmail.com חניה חופשית בחניון  * שם מלא: * אימייל: * טלפון: ... (קרא עוד...)

פריצה לאייפון 4s

פריצה לאייפון 4s - הפריצה שלא קשורה לכלום נדמה לעיתים כי יותר מאהבת המכשירים, מרותקים חובבי הגאדג'טים והשכלולים הטכנולוגיים למיניהם לאתגרי מציאת נקודות הכשל והחורים השחורים באבטחת המכשירים, ובשמם הפופולארי והמקובל... (קרא עוד...)


סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב