Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

נמצאו 14 תוצאות עבור חיפוש התג : פריצה מיוחדת לאייפון 4s

שרשרת תליה לאייפון

שרשרת תליה לאייפון  B0428 - שרשרת תליה לאייפון בצבעים כחול, שחור או... (קרא עוד...)

עט לאייפון ,אייפוד ואייפד

... (קרא עוד...)

ערכת דיבור וטעינה

ערכת דיבור וטעינה לאייפון נוחה במיוחד מתאימה לשימוש במשרד ובית *כבל טעינה לא... (קרא עוד...)

פריצה לאייפון 4s

פריצה לאייפון 4s - הפריצה שלא קשורה לכלום נדמה לעיתים כי יותר מאהבת המכשירים, מרותקים חובבי הגאדג'טים והשכלולים הטכנולוגיים למיניהם לאתגרי מציאת נקודות הכשל והחורים השחורים באבטחת המכשירים, ובשמם הפופולארי והמקובל... (קרא עוד...)

מסך לאייפון

מסך לאייפון - הצג האפל של האייפון בעבר היינו בוחנים את טיב המכשיר הסלולארי שלנו בעזרת וידוא איכות השמע והרמקולים, כי המטרה הייתה, בסופו של דבר, לשמוע ולהשמיע לצד שני שאינו נמצא בקרבתנו. עם הזמן, השכלולים והשדרוגים... (קרא עוד...)

מגנים לאייפון צרכני תקשורת סלולארית

מגנים לאייפון - חוליית הגנה חזקה בהנחה שאתם לא שונים ממיליוני צרכני תקשורת סלולארית ברחבי העולם, ניתן להסיק כי גם אתם בעליהם הגאים של מכשיר מסוג אייפון, בין אם של אייפון 1, הנחשב, ממרום ארבע שנותיו, לסוג של דינוזאור זקן... (קרא עוד...)

מעבדת אייפון מי יציל את האייפון שלי לכל מכשיר

מעבדת אייפו ן - מי יציל את האייפון שלי? לכל מכשיר סלולארי סטנדרטי, הנרכש במסגרת אחת מחברות הסלולר הגדולות והקטנות יותר, צמודה האופציה לרכישת ביטוח שמטרתו, כמובן, להבטיח את פעולתו התקינה והמסודרת של המכשיר, גם במקרה של... (קרא עוד...)

תיקון אייפון

תיקון אייפון - המעבדה המקצועית של NextDor מציעה ללקוחותיה שירות VIP לתיקון האייפון שלךמהיום תוכלו להתקשר 24 שעות ולהזמין שרות שליחים עד בית הלקוח.משימתנו היא לתקן את מכשיר האייפון שלכם במהירות במקצועיות.אנו יודעים שהמכשיר... (קרא עוד...)

מעבדה לתיקון פלאפונים

חברת הדור הבא מתמחה בתיקונים של מכשירים סלולרים.אנו בחברת הדור הבא מבצעים בדיקה לכל מכשיר ללא עלות ומתקנים את כל סוגי המכשירים במחרים הנמוכים ביותר.חברת הדור הבא תמצא לכם פיתרון גם לבעיות התוכנה ועידכוני התוכנה.בנוסף... (קרא עוד...)

הכל על אייפון לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם

הכל על אייפון - לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם אוהבים לשים דברים חשובים בתוך קונטקסט של זמן, שעה ומקום. כולם, לדוגמא, זוכרים מתי נולד הילד שלהם, מתי קיימו יחסי מין בפעם הראשונה, מתי התחתנו. ההנחה הזו לא נכונה רק לגבי דברים... (קרא עוד...)

מוצרי בלוטוס דיבורית

מוצרי בלוטות'- דיבור בתנועה בלוטות', השן הכחולה (BLUETOOTH), הוא אמצעי תקשורת אלחוטי ליצירת קשר בין כמה מכשירי תקשורת מקבילים, כמו טלפון לטלפון, טלפון למחשב וכיוצא באלו. כינויו של המכשיר, רק לשם הידע הכללי, בא לו על שם כינויו של... (קרא עוד...)

מחירון תיקון אייפונים

כל טלפון סלולרי שנכנס למעבדה יעבור בדיקת חינםלאחר בדיקת המכשיר תקבלו הצעת מחיר של עלות תיקון ואם תאשרו אותה, יבוצע התיקון במקום. חברת הדור הבא מספקת שירותי מעבדה ותיקונים לאייפון ולכל מכשירי הסלולר במקום, לכן אין... (קרא עוד...)

הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר

אביזרים וגאדג'טים לסלולארי - מה, גם אפשר לדבר עם זה? הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר לסתם כלי למטרות יצירת קשר עם אדם אחר, אפשר להקצין ולומר כי הטלפון הסלולארי של ימינו הוא ליבת התקשורת המרכזית של בני האדם והאמצעי... (קרא עוד...)

אודות הדור הבא - מעבדת אייפון בחולון

חברת ה"דור הבא" הוקמה למתן שירותים מקצועיים בתחום האייפון, מוצרי אפל ומוצרי תקשורת שונים.בנוסף חברת ה"דור הבא" מייבא בעצמה מהיצרן את כל החלקים והאביזרים למוצרי התקשורת, בכדי שאתה, הלקוח תוכל לזכות במחיר ואיכות ללא... (קרא עוד...)


סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב