Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : מטענים לרכב

תושבת אוניברסלית לרכב

TL49 - תושבת אוניברסלית... (קרא עוד...)

מוצרים

תושבת לרכב... (קרא עוד...)

נוקיה 5030

ממדים •צורה: קלאסית•ממדים: ‎107.7 x 44.6 x 14.55 מ"מ•משקל: 82 גר'•נפח: 62 סמ"קמסך ותלת-ממד•תצוגה ראשית- גודל מסך: 1.8 אינץ'- רזולוציה: ‎128 x 160 פיקסלים (TFT)- עד 65,000 צבעים- TFTמקשים ושיטות הזנה (הקלדה)•לוח מקשים נומרי•לחצנים... (קרא עוד...)

דיבורית בלוטוס

CB199 - דיבורית בלוטוס... (קרא עוד...)

אביזרים לרכב

... (קרא עוד...)

אביזרים לרכב סוד הקשר בין רכב

אביזרים לרכב - סוד הקשר בין רכב לגבר מי שחושב, ובעיקר חושבת, כי רכב הוא, בסך הכול, קופסא שנוסעים בה, כנראה שלא ראו מימיהם איך גבר מטפל ברכב שלו, מתייחס לרכב שלו וחש כלפי הרכב שלו. זהו אינו מאמר שוביניסטי או כזה שבכוונתו... (קרא עוד...)

מוצרי בלוטוס דיבורית

מוצרי בלוטות'- דיבור בתנועה בלוטות', השן הכחולה (BLUETOOTH), הוא אמצעי תקשורת אלחוטי ליצירת קשר בין כמה מכשירי תקשורת מקבילים, כמו טלפון לטלפון, טלפון למחשב וכיוצא באלו. כינויו של המכשיר, רק לשם הידע הכללי, בא לו על שם כינויו של... (קרא עוד...)

הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר

אביזרים וגאדג'טים לסלולארי - מה, גם אפשר לדבר עם זה? הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר לסתם כלי למטרות יצירת קשר עם אדם אחר, אפשר להקצין ולומר כי הטלפון הסלולארי של ימינו הוא ליבת התקשורת המרכזית של בני האדם והאמצעי... (קרא עוד...)

אודות הדור הבא - מעבדת אייפון בחולון

חברת ה"דור הבא" הוקמה למתן שירותים מקצועיים בתחום האייפון, מוצרי אפל ומוצרי תקשורת שונים.בנוסף חברת ה"דור הבא" מייבא בעצמה מהיצרן את כל החלקים והאביזרים למוצרי התקשורת, בכדי שאתה, הלקוח תוכל לזכות במחיר ואיכות ללא... (קרא עוד...)


סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב