Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

נמצאו 7 תוצאות עבור חיפוש התג : אייפד

תופסן לאייפד

CA0420 - תופסן לאייפד למשענת ראש לנוסע... (קרא עוד...)

עט לאייפון ,אייפוד ואייפד

... (קרא עוד...)

תיקון אייפד

תיקון אייפד - דרוש מגע זהב נישא על גלי היסטריית האייפון, הציג סטיב ג'ובס המנוח את הדור הבא של מחשבי כף היד-האייפד. מדובר על מחשב לוח, די מוגבל, יש לציין, כמיטב המסורת של חברת אפל הסגפנית שלא אוהבת להעניק מרחב פעולה לתוכנות... (קרא עוד...)

אביזרים לרכב סוד הקשר בין רכב

אביזרים לרכב - סוד הקשר בין רכב לגבר מי שחושב, ובעיקר חושבת, כי רכב הוא, בסך הכול, קופסא שנוסעים בה, כנראה שלא ראו מימיהם איך גבר מטפל ברכב שלו, מתייחס לרכב שלו וחש כלפי הרכב שלו. זהו אינו מאמר שוביניסטי או כזה שבכוונתו... (קרא עוד...)

הכל על אייפון לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם

הכל על אייפון - לא תפסיקו לדבר על זה בני האדם אוהבים לשים דברים חשובים בתוך קונטקסט של זמן, שעה ומקום. כולם, לדוגמא, זוכרים מתי נולד הילד שלהם, מתי קיימו יחסי מין בפעם הראשונה, מתי התחתנו. ההנחה הזו לא נכונה רק לגבי דברים... (קרא עוד...)

מוצרי בלוטוס דיבורית

מוצרי בלוטות'- דיבור בתנועה בלוטות', השן הכחולה (BLUETOOTH), הוא אמצעי תקשורת אלחוטי ליצירת קשר בין כמה מכשירי תקשורת מקבילים, כמו טלפון לטלפון, טלפון למחשב וכיוצא באלו. כינויו של המכשיר, רק לשם הידע הכללי, בא לו על שם כינויו של... (קרא עוד...)

הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר

אביזרים וגאדג'טים לסלולארי - מה, גם אפשר לדבר עם זה? הטלפון הסלולארי שלנו הוא הרבה מעבר לסתם כלי למטרות יצירת קשר עם אדם אחר, אפשר להקצין ולומר כי הטלפון הסלולארי של ימינו הוא ליבת התקשורת המרכזית של בני האדם והאמצעי... (קרא עוד...)


סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב