Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

פריצה לאייפון 4s

פריצה לאייפון 4s - הפריצה שלא קשורה לכלום

נדמה לעיתים כי יותר מאהבת המכשירים, מרותקים חובבי הגאדג'טים והשכלולים הטכנולוגיים למיניהם לאתגרי מציאת נקודות הכשל והחורים השחורים באבטחת המכשירים, ובשמם הפופולארי והמקובל יותר- לאתגר פריצת המכשירים המקוריים, שבהווייתם המקורית אינם מאפשרים עבודה פתוחה וחופשית עם מגוון רחב של תוכנות, אפליקציות ואלמנטים נוספים אלא מחייבים רכישה בתשלום או הישענות בלעדית על חברת האם, אפל למשל, לשם תחזוק המכשיר ועדכונו.

דוגמא בולטת לאתגר שהסעיר את קהיליית משתמשי האייפונים החדשים מסוג אייפון 4s בחודשים האחרונים היא השאלה האם, ומתי, תתגלה פרצה באבטחת המכשיר ואחד מההאקרים המוכשרים והמתוחכמים כבר יפרסם בקול תרועה רמה את הפרוטוקול המלא לשם פריצה לאייפון 4s. שיטוט בלתי מחייב בספקטרום רחב של אתרים טכנולוגיים, פוסטים ובלוגים פופולאריים ובכלל, בכל דיון שדן במכשיר ובפיתוחים החדשים שלו, עלתה גם השאלה והתהייה הזו לגבי פריצה לאייפון 4s וגם לגבי מהלכי הנגד של חברת אפל, שלא ברור מה היא יותר, בעד התחרות עם הפורצים או נגדה.

בעולם הפריצה הדיגיטלית, הידועה בשם jailbreak, יש שני סוגי פריצות. ישנה פריצה קשורה אשר מחייבת ביצוע התקנה מחדש של תוכנת הפריצה בכל פעם שהמכשיר יידלק מחדש לאחר כיבויו וישנה פריצה לא קשורה אשר מאפשרת עבודה חלקה ורציפה, ללא צורך לשנות, להעלות או לעדכן בכל פעם שמבקשים לכבות ולהדליק את המכשיר. מן הסתם, האוכלוסייה המשתמשת במכשירים תעדיף, תמיד, את האופציה השנייה על פני הראשונה, אך, לרוב, בדיוק כמו במקרה אותה פריצה לאייפון 4s, אפשרות הפריצה הקשורה תופיע באופן רשמי ופומבי לפני אפשרות הפריצה הלא קשורה, כי היא הרבה יותר קלה לתכנות ולביצוע.

למי שמתעניין בעולם הזה של הפריצות ושל מאבק המוחות המרהיב בין מומחי הגנת המכשירים לבין ההאקרים הפרטיים המוכשרים מובטח עולם שלם של פיתוחים, שינויים ואתגרים עם כל עדכון אבטחה חדש ועם כל פיתוח חדש שממשיך להגיע, חדשות לבקרים. כפי שכבר רמזתי, לא יהיה מדובר על פנטזיה או על תרחיש לא מציאותי לומר כי חברת אפל, שמהותה, מאז ומעולם, הייתה חדשנות ופריצת דרך, בעצמה מאפשרת חורי אבטחה ויוצרת סוג של משחקי היגיון מורכבים עם לקוחותיה הרבים ובכך שומרת על מיתוגה כחברה חדשנית, צעירה ומאתגרת ומובטח כי גם לאחר שהתבצעה פריצה לאייפון 4s, שהייתה קשה מקודמותיה, עדיין יוכלו המעוניינים בכך לפצח גם את המכשיר הבא.


| פריצה מיוחדת לאייפון 4s || פריצה לאייפון 4 || פריצה מיוחדת לאייפון 4;פריצה לאייפון |
סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב