Image layer Image layer
Image layer Image layer
Image layer Image layer

אביזרים לרכב סוד הקשר בין רכב

אביזרים לרכב - סוד הקשר בין רכב לגבר

מי שחושב, ובעיקר חושבת, כי רכב הוא, בסך הכול, קופסא שנוסעים בה, כנראה שלא ראו מימיהם איך גבר מטפל ברכב שלו, מתייחס לרכב שלו וחש כלפי הרכב שלו. זהו אינו מאמר שוביניסטי או כזה שבכוונתו להדיר את הנשים מכס הנהג, אך הנשים, כמו ברוב תחומי החיים, הרבה יותר יעילות ומעשיות בכל הנוגע למטרת הנהיגה ולצורך לשמור על יכולותיו המוטוריות של הרכב מאשר להכניס בו כל סוג של אביזרים לרכב וגאדג'טים חדשים שיהפכו אותו למדליק יותר, כמו שגברים, כמעט תמיד, יבקשו לעשות.

הרכב, עבור מרבית גברברי העולם, הוא סמל להצלחה ולהישגיות ואובייקט מושלם לנרקיסיזם הקיים בתוכם וחייב למצוא דרך להתפרץ ולבלוט. ככל שהעולם הטכנולוגי הולך ומשתכלל, כך גם האופציות הקיימות לרכישת אביזרים לרכב הולכות והופכות למעניינות יותר, מאתגרות יותר ומרשימות יותר. אם בעבר קניית מכשיר ניווט GPS היווה את שיא הקדמה והמודרניזציה, הרי שהיום כל אביזר שיירכש שיהיה פחות מתופסן לאייפד במושבת ראש ונקודות חיבור לסמארטפון לא יתקבל בברכה. אביזרים לרכב אינם חייבים להיות בולטים כמו מערכות מוזיקה וסראונד, הנשמעים בקולי קולות גם בשכונות השכנות למסלול הנסיעה, אלא יכולים להיות גם מערכות שמע ודיבוריות משוכללות, המאפשרות עמידה בתנאי החוק בכל הקשור לשימוש בסלולארי בנהיגה. היום כבר לא מפליא לראות אנשים מדברים בתוך רכב סגור כאשר אין איש לידם והם ללא המכשיר הסלולארי צמוד לאוזן, או לראות ילדים קטנים מרותקים למסכים קטנים עוד יותר בזמן נסיעה.

ללא ספק, מדובר על סוג יחסים שלכאורה אינו רציונאלי. הרי רובנו לא משתמשים ברכב לנסיעות ארוכות או לפרקי זמן משמעותיים במיוחד, ולעיתים נדמה שההשקעה ברכב, לעומת מידת ההשקעה באביזרים לבית הפרטי, אינה פרופורציונאלית בעליל. עם זאת, חשוב להבין כי בתוך הבית פנימה, הרבה פעמים, הדמות הנשית היא הדומיננטית והיא הקובעת את מראה עיצוב הפנים וחוץ מזה, את פנים הבית נורא קשה להציג כלפי חוץ. בעזרת אותם אביזרים לרכב, וההשקעה בצחצוח ובמירוק הרכב, קל הרבה יותר להתבלט וליצור את השואו אוף הנכון ולספק את יצר הגאווה הקיים בתוך כל אחד ואחד מהם.


| מטען מקורי אייפון 4 לרכב || תושבת אוניברסלית לרכב || תופסן לאייפד למשענת ראש || אביזרים לרכב |
סל קניות
אין פריטים בסל

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

שירות משלוחים: 050-5745749
מייל: nextdor3@gmail.com

בניית אתרים לעסקים
עיצוב